• آخرین اخبار

 • ترخیص از گمرک بندرعباس
  بندرعباس مرکز استان هرمزگان از بنادر جنوبی ایران میباشد و نام قبلی آن بندر گمبرون بوده که در حال حاضر بزرگترین بندر ایران میباشد و در خصوص اقتصادی از سطح بالایی برخوردار و از نظر تقسیم بندی منطقه ای جزء مناطق جنوب کشور محسوب میگردد. نزدیکترین شهر به بندرعباس جزیره قشم میباشد و دارای دو گمرک شهیدرجایی و باهنر است که از بزرگترین بنادر کشور محسوب میگردد.
  بندر گمرک شهیدرجایی بندرعباس (گمرک بندرعباس) با فاصله ۲۳ کیلومتری غرب بندرعباس واقع شده است گمرک بندر عباس (شهیدرجایی) منطقه ویژه اقتصادی بوده گمرک شهیدرجایی-گمرک بندرعباس دارای بزرگترین ترمینال کانتینری کشور بوده.
  گمرک بندرعباس با تحریم شرکت تایدواتر خاورمیانه که مشمول بارگیری و ترانزیت در این بندر بود از جرگه بنادر فعال خارج گردید که با کنار گذاشتن این تحریم از ابتدای مرداد سال ۱۳۹۳ فعالیت از سر گرفته شده است.
  شرکت پارسا ترخیص سپهر مفتخر است تجربیات سالیان خود در خصوص ترخیص کالا فویل آلومینیوم را در اختیار بازرگانان و شرکت های تولیدی صنایع غذایی، دارویی و صنعتی قرار دهد. در صورتی که وارد کننده فویل های آلومینیومی در ضخامت های مختلف میباشید. شرکت پارسا ترخیص آماده ارائه هرگونه مشاوره جهت ترخیص کالا خواهد بود. به اطلاع میرساند تعرفه فویل آلومینیوم به ضخامت حداکثر ۷ میکرون با شماره تعرفه ۷۶۰۷۱۱۱۰ از تاریخ ۰۸/۰۱/۹۵ از ارز متقاضی به ارز مبادله ای تغییر کرده لذا اختصاص ارز مبادله جهت ترخیص کالا فویل آلومینیوم به تعرفه ذکر شده بلا مانع میباشد.
  تعرفه فویل آلومینیوم ۷ میکرون جهت ترخیص کالا ۷۶۰۷۱۱۱۰ با ماخذ %۵ میباشد.
  ترخیص مواد اولیه دارو
  ترخیص دارو از گمرکات کشور
  جهت واردات می بایست دارو از کیفیت و استانداردهای خاصی برخوردار باشد.در گمرکات ترخیص کالا دارو و مواد اولیه P/I آن باید با پروانه ساخت دارو مطابقت داشته باشد و ترخیص کار مجوز ورود را بگیرد.
  شرکت پارسا ترخیص سپهر پس از دریافت پروفرما توسط پرسنل استعلام میگیرد تا محموله در حداقل زمان ترخیص گردد.
  مدارکی که جهت ترخیص دارو و مواد اولیه مورد نیاز میباشد شامل
  ۱-مجوز ورود
  ۲-ثبت اطلاعات مربوط به شرکت فروشنده
  مدارکی که جهت صدور مجوز و ترخیص دارو مورد نیاز میباشد شامل
  ۱-پروفرما مورد تایید مسئول فنی
  ۲-آنالیز
  ۳-پروانه ساخت کالا
  ۴-ارائه گواهی عدم آلودگی
  ۵-سوابق ترخیص کالا
  شرکت پارسا ترخیص سپهر با هدف گزاری شرکت های نفت ، گاز و پتروشیمی توانسته در خصوص ترخیص شیرآلات وارداتی از گمرکات بندرعباس، فرودگاه امام خمینی، گمرک تهران اعم از انواع: فولادی، فلنچ دار، شیرفلکه های کشویی و شیرآلات صنعتی، سهم بزرگی در این خصوص نسبت به ارائه خدمات ترخیص کالا داشته باشد.
  به بازرگانان محترم پیشنهاد میگردد قبل از ورود و ترخیص کالا پروفرمای مربوطه را از شرکت دریافت و دراختیار گروه مشاوران پارسا ترخیص سپهر قرار داده تا بتوانیم پیشنهادات و تجربیات خود را در اختیارتان قرار دهیم.

  برخی از تعرفه شیرآلات صنعتی جهت ترخیص کالا
  نوع شیرالات شماره تعرفه
  ترخیص شیرآلات صنعتی پنوماتیک ۸۴۸۱۲۰۰۰
  ترخیص شیرآلات صنعتی پنوماتیک با مکانیزم خودکار ۸۴۸۱
  ترخیص شیرآلات ایمنی ۸۴۸۱۴۰۰۰
  ترخیص شیرآلات توپی ۸۴۸۱۸۰۲۰
  ترخیص شیرآلات دروازه ای ۸۴۸۱۸۰۱۵

  ۰۹ بهمن ۱۳۹۵

  بدون نظر

  

  0 دیدگاه ، دیدگاه خود را بیان کنید

 • درباره ما

  شرکت پارساترخيص سپهر ما با داشتن سیستم های تعریف گردیده مفتخر است به اطلاع برساند با پشت سر گذاردن 11 سال تجربه موفقیت آمیز و با بهره گیری از 7 سال تجربه عملی در امور بازاریابی، واردات، صادرات،ترخيص کالاو انجام کلیه تشریفات گمرکی، آمادگی خود را جهت ارائه خدمات به کارخانه ها، تولیدکنندگان، صنعتگران، فروشندگان و نمایندگی های محترم سایر شرکت ها و اشخاص حقیقی اعلام می دارد.
  هدف ما همکاری با شما در جهت توسعه و شکوفایی هرچه بیشتر چرخه صنعت و اقتصاد کشور عزیزمان ایران است به این امید در جهت تامین نظرات و حفظ منافع همه جانبه شما آمادگی خود را جهت آغاز فعالیت مشترک اعلام می داریم. • خدمات ما

 • ما را در اینستاگرام دنبال کنید …

 • تلگرام

 • لینک های مرتبط

 • 140+ مشتریان همیشگی ما: